veža kazíku a hradu

Práve realizujeme výmenu dvoch výťahov v najvyššej Bratislavskej veži Kamzík. Táto veža je vysoká 194m. Výťahy na Kamzíku sú atypické tým, že jazdia 4krát rýchlejšie ako bežné výťahy v bytovkách.

Kabíny obidvoch  vymieňaných výťahov sú vyhotovené na mieru. Steny a strop veľkej kabíny je z špeciálneho kaleného skla v kombinácií s prírodnou žulou v tvare veže Kamzík. Podlaha výťahu je taktiež z tvrdej prírodnej žuly, ktorá je vysoko odolná voči poškriabaniu. Tlačidlá v kabíne ako aj vonkajšie privolávače sú v sklenenom prevedení. Výťahy sú samozrejme ovládané našou špičkovou elektronikou, ktorá umožňuje sledovať 255 stavov výťahu a výťah je možné ovládať aj na diaľku cez internet prípadne cez mobilný telefón. Špeciálna elektronika umožňuje odblokovať prípadne zablokovať užívanie výťahu niektorým používateľom.

Výťahy sú poháňané špičkovými bezprevodovými strojmi Ziehl-abegg, ktoré zaručujú tichú a spoľahlivú prevádzku s nízkou spotrebou elektrickej energie. Aj tento výťah je dôkazom našej odbornosti, kvality, bezpečnosti a spoľahlivosti, ktorú vám budeme stále prinášať.

TREVA výťahy | Najlepšie výťahy na Slovensku
TREVA výťahy | Najlepšie výťahy na Slovensku
Spoločnosť Treva vykonáva servis, revízie a montáže výťahov už dvadsať rokov a počas celého tohto obdobia patríme medzi popredných dodávateľov týchto služieb. Snažime sa presadzovať kvalitu našich služieb, spoľahlivosť a dostupnú cenu.