Vďaka našim dodavateľom, ktorí sú vysokokvalifikovanými odborníkmi a našej dlhoročnej spolupráci vo svojej oblasti, sme schopní zabezpečiť veľmi kvalitné výťahy požadovaných veľkostí.

Firma Wittur s. r. o. GmbH, ponúkajúca široké spektrum komponentov pre montáž výťahov, je našim hlavným partnerom. Spoločnosť Wittur nám dodáva hlavne tieto komponenty: Šachtové a kabínové dvere vysokej kvality, kabíny výťahu, riadiace rozvádzače a ďalšie komponenty. Spoločnosť Wittur s.r.o. GmbH je na trhu viac ako 50 rokov a fabriky na výrobu komponentov má po celom svete. Jednu fabriku má aj na Slovensku v Krupine. Naša spoločnosť má certifikát na správne montovanie týchto komponentov ako aj zaškolených technikov na ich servisovanie.

Dodávatelia - Wittur  Dodávatelia Wittur       Dodávatelia - Wittur

prejsť na WEB dodávateľa


Špecialistom na bezprevodové motory, ktoré používame pri montáži výťahov, je známa nemecká spoločnosť Ziehl-Abegg. viac ako 100 rokov pôsobí na trhu, kde je veľká konkurencia, čo svedčí o tom, že sa spoločnosť neustále zlepšuje. Motory od tejto firmy sú špička na trhu. Motory používame od nosnosti 250 kg – 2500 kg až do rýchlosti 4m/s. Motory sa vyznačujú tichým chodom a bezporuchovou prevádzkou. Bezprevodové motory Ziehlabegg majú nižšiu spotrebu až do 25 % oproti štandartným prevodovým motorom. 

Spoločnosť je držiteľkou mnohých ocenení za kvalitu a efektivitu. Všetky produkty, vrátane výťahových motorov, sú vyrábané podľa aktuálnych EN aj iných certifikátov kvality. Vďaka tomu sa spoločnosť Ziehl-Abegg zaraďuje do kráľovskej triedy elektro pohonov.

Dodávatelia - Ziehl-Abegg  

prejsť na WEB dodávateľa


Pevné a bezpečné laná s dlhou životnosťou používame pre naše výťahy od celosvetového výrobcu Pfeifer Drako, svetoznáma firma vyrábajúca oceľové laná najvyššej kvality. Od svojho založenia v sa venuje výrobe vysokokvalitných oceľových lán aj oceľových drôtov.

Spoločnosť sa venuje aj výskumu a vývoju nových, efektívnejších technológií a kvalitnejších produktov. Technológia, ktorú požívame aj my, sa používa v tých najrýchlejších, najvyšších a najnáročnejších výťahoch po celom svete. Príkladom je Eiffelova veža v Paríži či Burj Khalifa v Dubaji.

Dodávatelia - Pfeifer Drako            Dodávatelia - Pfeifer Drako

prejsť na WEB dodávateľa


U nás je vaša bezpečnosť prvoradá, preto nechýba ani profesionálna kontrola a certifikácia našich výťahových zostáv. Zabezpečuje ju pre nás spoločnosť TÜV SÜD Slovakia, ktorá je pobočkou svetoznámej rovnomennej spoločnosti u nás, na svojich autorizovaných skúšobniach.

Spoločnosť TÜV SÜD Slovakia nezávisle kontroluje kvalitu namontovaného výťahu a vydáva certifikát od vyhradeného zdvíhacieho zariadenia.

Dodávatelia TUV

prejsť na WEB dodávateľa

Správnym výberom a kombináciou jednotlivých dodávateľov môžete ušetriť a pritom zvýšiť bezpečnosť výťahov. Okrem toho sú v ponuke aj rôzne služby priamo od dodávateľov motorov, kabín, lán a ostatných dielov.