V súčasnosti je aj na našom trhu množstvo firiem, ktoré sa zaoberajú montážou a servisom výťahov, opravárenskými prácami či modernizáciou. No len malá časť z nich poskytuje aj komplexné služby od dodania až po pozáručný servis. Práve pre takéto spoločnosti preto ponúkame možnosť B2B spolupráce formou dodania výťahov vyrobených podľa ich špecifických požiadaviek.

Naša ponuka je výhodná aj pre developerské spoločnosti, ktoré potrebujú zabezpečiť kvalitné výťahy pre svoje projekty. Výhodou našej ponuky je možnosť priameho zadania konkrétnych požiadaviek na veľkosti, ovládanie a ďalšie technické parametre výťahu. Podľa týchto parametrov potom vytvoríme pre klienta cenovú ponuku. Vďaka tomu môžeme pre tieto projekty dodať výťahy s parametrami presne podľa požiadaviek klienta.
Vďaka našim skúsenostiam sme sa stali partnerom správcovských spoločností i majiteľov nehnuteľností, ktorí dokážu oceniť kvalitu našich servisných služieb, revízií i riešenia výnimočných situácií. Rovnako často spolupracujeme aj s partnermi z fachu, ktorí potrebujú ponúknuť širšie portfólio služieb alebo prekryť obdobie keď nestíhajú kapacitne.

Našimi dodávateľmi sú renomované značky v tejto oblasti, ako TÜV SÜD Slovakia, Ziehl-Abegg, Wittur s.r.o. a Pfeifer DRAKO, ktorých produkty sú zárukou kvality a spokojnosti zákazníkov.
Naceniť výťah/
(len pre výťahárske spoločnosti)

Oslovte nás, radi vám pripravíme ponuku na mieru.

Kontaktujte nás