Vďaka našim 26-ročným skúsenostiam a množstvu spokojných zákazníkov sa našej spoločnosti darí expandovať aj do iných častí Slovenska.

Začínali sme v Bratislave, ale od roku 2018 poskytujeme svoje služby výmeny výťahov, modernizácie výťahov, servis výťahov a ďalšie už aj klientom na strednom Slovensku, konkrétne v mestách Zvolen; Banská Bystrica; Brezno; Revúca; Liptovský Mikuláš; Liptovský Hrádok. Počas vyše dvoch rokov sme v týchto lokalitách nainštalovali už viac ako 30 kvalitných a dizajnovo atraktívnych výťahov do panelákov, bytových domov aj administratívnych budov.  Vo Zvolene sme dokonca inštalovali výťahy do bytového domu, ktorý bol dovtedy bez výťahov. Radi však prídeme zmodernizovať, či vymeniť aj tie vaše.

sklenena_kabina_vytahu

TREVA výťahy | Najlepšie výťahy na Slovensku


Vyskladať si svoj ideálny výťah
môžete už dnes, pomocou nášho konfigurátora, v ktorom si vyberiete konkrétny typ a dizajn podlahy, kabíny, stropu, dverí, zrkladla či madiel. Výsledný návrh potom už len jedným klikom odošlete, a my vám vypracujeme cenovú ponuku.

Pre dopyty a ďalšie otázky môžete kontaktovať p. Romana Vavra telefonicky na čísle 0905 986 010 alebo mailom na adrese romanvavro@trevavytahy.sk

Viac ako naše slová vám o spokojnosti s Treva výťahmi napovedia hodnotenia našich zákazníkov zo stredného Slovenska, ktorým sme už montáž výťahov realizovali. Odporúčame však pozrieť si aj ostatné referencie našich klientov z Bratislavy a okolia.  


Želáme vám šťastnú ruku pri výbere toho najlepšieho výťahu pre vás!