Treva výťahy už aj na strednom Slovensku!

Vďaka našim 26-ročným skúsenostiam a množstvu spokojných zákazníkov sa našej spoločnosti darí expandovať aj do iných častí Slovenska.

Začínali sme v Bratislave, ale od roku 2018 poskytujeme svoje služby výmeny výťahov, modernizácie výťahov, servis výťahov a ďalšie už aj klientom na strednom Slovensku, konkrétne v mestách Zvolen; Banská Bystrica; Brezno; Revúca a v dohľadnej dobe aj Liptovský Hrádok. Počas necelých dvoch rokov sme v týchto lokalitách nainštalovali už 26 kvalitných a dizajnovo atraktívnych výťahov do panelákov aj bytových domov.  Vo Zvolene sme dokonca inštalovali výťahy do bytového domu, ktorý bol dovtedy bez výťahov. V blízkej budúcnosti sa chystáme realizovať výmenu výťahov v banke.
Radi však prídeme zmodernizovať, či vymeniť aj tie vaše.

sklenena_kabina_vytahu

TREVA výťahy | Najlepšie výťahy na Slovensku


Vyskladať si svoj ideálny výťah
môžete už dnes, pomocou nášho konfigurátora, v ktorom si vyberiete konkrétny typ a dizajn podlahy, kabíny, stropu, dverí, zrkladla či madiel. Výsledný návrh potom už len jedným klikom odošlete, a my vám vypracujeme cenovú ponuku.

Pre dopyty a ďalšie otázky môžete kontaktovať p. Romana Vavra telefonicky na čísle 0905 986 010 alebo mailom na adrese romanvavro@trevavytahy.sk

Viac ako naše slová vám o spokojnosti s Treva výťahmi napovedia hodnotenia našich zákazníkov zo stredného Slovenska, ktorým sme už montáž výťahov realizovali. Odporúčame však pozrieť si aj ostatné referencie našich klientov z Bratislavy a okolia.  


Želáme vám šťastnú ruku pri výbere toho najlepšieho výťahu pre vás!