coneco_image

Ako minulý tak aj tento rok sa spoločnosť Treva zúčastní na medzinárodnom veľtrhu Coneco 2014, ktorý sa uskutoční dňa 26.3.2014 - 29.3.2014 vo veľtržonm areáli INCHEBA EXPO BRATISLAVA. Tohtoročná výstava Coneco je v poradí 35. a spolu s 24. ročníkom veľtrhu RACIOENERGETIKA patria medzi najväčšie udalosti a sviatky stavebníctva a energetiky.

Tento rok sa výstava nesie v znamení nových trendov a úspor a sloganom podujatia je "Stavajme moderne a úsporne". Veľká pozornosť sa bude venovať teda energetickej úspornosti v čom sa spoločnosť TREVA snaží neustále napredovať a prinášať efektívnejšie a úspornejšie formy prepravy výťahom. Prostredníctvom svojích inovácií a modernizácií výťahov zabezpečila nie malému množstvu bytových domovúsporu energie pri prevádzke výťahu, ale aj zlepšila komfort prepravy, bezpečnosť a účinnosť výťahu.

Prídite aj Vy na veľtrh Coneco 2014 a navštívte nás v stánku číslo 405 v Hale A.1. V stánku spoločnosti Treva nájdete najnovšie informácie a trendy v oblasti výťahov, ich modernizácií a montáži. Tešíme sa na Vás.

Pre viac informácií o medzinárodnom veľtrhu, o otváracích hodinách, 
vstupnom a parkovnom, nájdete na stránke INCHEBA EXPO BRATISLAVA

TREVA výťahy
TREVA výťahy
Spoločnosť Treva vykonáva servis, revízie a montáže výťahov už dvadsať rokov a počas celého tohto obdobia patríme medzi popredných dodávateľov týchto služieb. Snažime sa presadzovať kvalitu našich služieb, spoľahlivosť a dostupnú cenu.