Výťahy TREVA, s.r.o.

naši dodávateľia

O nás

TREVA, s.r.o. | Najlepšie výťahy na Slovensku

Na trhu v Slovenskej Republike pôsobíme od roku 1994.
Od svojho založenia patríme medzi najväčšie výťaharské spoločnosti. Kvalitu služieb, ktorú Vám poskytujeme, dokazujú dlhoročné skúsenosti a tisíce spokojných zákazníkov. Neustále sa snažíme rásť, zlepšovať a prinášať Vám bezpečnosť, komfort a pohodlie pri preprave výťahom. Používame iba prvky a komponenty najvyššej kvality.

 Zistite o nás viac

 • vytahove_stroje_trevavytahy

  Výťahové motory

  Pre naše výťahy používame dva typy strojov: - Prevodové a bez prevodové
  Výhodou prevodových strojov je nižšia obstarávacia cena a ľahšia výmena za pôvodný pohon. Ich nevýhodou je vyššia spotreba elektrickej energie a vyššia hlučnosť. Pri bez prevodových výťahových strojoch je najdôležitejšou výhodou vyššia účinnosť pohonu spojená s nižšou spotrebou elektrickej energie a teda nižšími prevádzkovými nákladmi, tichšia prevádzka a zvýšenie dopravnej rýchlosti výťahu.
  Čítajte viac
 • riadiaca elektronika treva

  Riadiaca elektronika

  Váš autopilot výťahu.
  Pre naše výťahy používame elektronické mikroprocesorom riadené výťahové skrine najmodernejšieho dizajnu, ktoré spĺňajú náročné kritériá energetickej triedy A. Tieto rozvádzače spĺňajú európske štandardy a sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché a rýchle na obsluhu.
  Čítajte viac
 • dvere vytahu treva

  Výťahové dvere

  Zabezpečte Vášmu výťahu lepší a krajší vstup.
  Kvalita dverí veľmi ovplyvňuje samotnú kvalitu výťahu po stránke vzhľadu, bezpečnosti ako aj bezporuchovej prevádzky. Z tohto dôvodu používame dvere len od popredných a osvedčených výrobcov, ktorý zaručujú vysokú kvalitu a prvotriedny vzhľad dverí.
  Čítajte viac
 • riadiaca elektronika_picture2_treva

  Kabíny

  Vstúpte do priestoru novej dimenzie a nechajte sa zviesť.
  Kabíny výťahov patria medzi základné estetické prvky bytových aj nebytových domov. Z týchto dôvodov venuje naša spoločnosť veľkú pozornosť kvalite a vzhľadu dodávaných kabín. Ponúkame desiatky rôznych variant kabín, ktoré spĺňajú najvyššie nároky užívateľov.
  Čítajte viac
 • nizkoenergeticke_vytahy_treva

  Nízkoenergetický výťah

  Nižšie prevádzkové náklady, vyššia účinnosť stroja
  Nízkoenergetické výťahy sú prevažne trakčné výťahy s použitím bezprevodového stroja. Bezprevodový stroj má výhodu , že nemá prevodovku a tým pádom je účínnejší oproti klasickému prevodovému stroju o približne 20 %. Taktiež má nižšiu spotrebu elektrickej energie.
  Čítajte viac

Naše referencie

Pozrite si fotografie z niektorých našich referencií

Pozrieť ďalšie referencie


Oslovte nás, radi vám pripravíme ponuku na mieru.

Kontaktujte nás