Naši partneri

Vďaka našim partnerom, ktorí sú vysokokvalifikovanými odborníkmi vo svojej oblasti, sme schopní zabezpečiť kvalitné výťahy požadovaných veľkostí.

Firma Wittur s. r. o. GmbH, ponúkajúca široké spektrum komponentov pre montáž výťahov, je našim hlavným partnerom. Spoločnosť Wittur nám dodáva hlavne tieto komponenty: Šachtové a kabínové dvere vysokej kvality, kabíny výťahu, riadiace rozvádzače

WEB


Špecialistom na bezprevodové motory, ktoré používame pri montáži výťahov, je známa nemecká spoločnosť Ziehl-Abegg. viac ako 100 rokov pôsobí na trhu, kde je veľká konkurencia, čo svedčí o tom, že sa spoločnosť neustále zlepšuje. Motory od tejto firmy sú špička na trhu.

Spoločnosť je držiteľkou mnohých ocenení za kvalitu a efektivitu. Všetky produkty, vrátane výťahových motorov, sú vyrábané podľa aktuálnych EN aj iných certifikátov kvality. Vďaka tomu sa spoločnosť Ziehl-Abegg zaraďuje do kráľovskej triedy elektro pohonov.

WEB


Pevné a bezpečné laná pre naše výťahy si môžete vybrať hneď od niekoľkých výrobcov. Prvým z nich je Gustav Wolf, svetoznáma firma vyrábajúca oceľové laná najvyššej kvality. Od svojho založenia v roku 1887 sa venuje výrobe vysokokvalitných oceľových lán aj oceľových drôtov.

Spoločnosť sa venuje aj výskumu a vývoju nových, efektívnejších technológií a kvalitnejších produktov.

WEB


Dodávateľom výťahoých lán tej najvyššej kvality je medzinárodná firma Pfeifer, ďalší špecialista na oceľové laná. Výťahová technika Pfeifer Drako, ktorú požívame aj my, sa používa v tých najrýchlejších, najvyšších a najnáročnejších výťahoch po celom svete. Príkladom je Eiffelova veža v Paríži či Burj Khalifa v Dubaji.

WEB


U nás je vaša bezpečnosť prvoradá, preto nechýba ani profesionálna kontrola a certifikácia našich výťahových zostáv. Zabezpečuje ju pre nás spoločnosť TÜV SÜD Slovakia, ktorá je pobočkou svetoznámej rovnomennej spoločnosti u nás, na svojich autorizovaných skúšobniach.

WEB

Správnym výberom a kombináciou jednotlivých dodávateľov môžete ušetriť a pritom zvýšiť bezpečnosť výťahov. Okrem toho sú v ponuke aj rôzne služby priamo od dodávateľov motorov, kabín, lán a ostatných dielov.

WhatsApp chat
Máte otázku? Napíšte nám

X